Alevilerin Bir Mobil Uygulaması Var!


Sevgili canlar,
Dünyada ilk “Dijital Alevi-Bektaşi-Kızılbaş” dergisi Serçeşme’nin mobil uygulamasını Google Play Store ve Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

Hünkâr Hacı Bektaş Veli Vakfı’ nın resmi yayın organı olan Serçeşme Dergisi alınan karar ile 2020 yılından itibaren dijital olarak yayın hayatına devam edecektir. Aboneliği oldukça kolay olan bu mobil uygulama ile her yaştan okura ulaşılması hedeflenmektedir.

Her akıllı telefona yükleyebilir miyiz?
Elbette, Android ve iOS cihazların (tablet, cep telefonu) tümüyle uyumlu bir mobil uygulama geliştirilmiştir.

Telefonumda ne kadar yer kaplar, cihazımı yavaşlatır mı ?
Tamamen cihaz dostu olan Serçeşme Dergisi mobil uygulaması, minimum depolama alanı kullanacak şekilde özel olarak optimize edilmiştir. Yaklaşık olarak 18MB- 50MB aralığında bir depolama alanına ihtiyaç duymaktadır.

Serçeşme mobil uygulaması cihazımdaki verilere erişebilir mi ?
Serçeşme mobil uygulaması cihazınızda yalnızca depolama alanı ve internet erişimine sahiptir. Bildirim gönderme seçeneği bile kullanıcının izin vermesine bağlıdır. Tamamen güvenle cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için ücret ödeyecek miyim?
Hayır. Uygulama AppStore ve Play Store üzerinden ücretsiz olarak sunulmuştur. Uygulama içi satın alma yöntemleriyle dilediğiniz paketi seçerek abonelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Peki abonelik ücretlerinde bir artış söz konusu mu ?
Serçeşme Dergisi’nin dijital yayın hayatına geçmesiyle yeni ödeme planları belirlenmiştir. Öğrenci, Standart, Premium, Standart Aile, Premium Aile abonelik türleriyle kendinize uygun olan paketi seçerek 1 yıllık aboneliğinizi güvenli ödeme yöntemleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

İndirmek İçin:


Detaylı bilgi için Serçeşme Dergisi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.
Instagram: instagram.com/sercesmedergisi
Twitter: twitter.com/sercesmedergisi
Facebook: facebook.com/sercesmedergisi

Aşk ile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir